12 kwietnia 2024

Odzyskiwanie danych w rezolutna polityka.

złamany pendrive odzyskiwanie danych Android Data Recovery – Jak odzyskać skasowane lub utracone pliki

Darmowe odzyskiwanie danych z systemu Android

Oprogramowanie do odzyskiwania danych Android może pomóc w odzyskaniu usuniętych plików. Mogą odzyskać pliki utracone z różnych powodów, w tym ataków wirusów, rootowania, aktualizacji i pobierania. Te programy są bezpieczne w użyciu i nie zawierają złośliwego oprogramowania, oprogramowania szpiegowskiego lub dołączonych wtyczek. Możesz również użyć ich do odzyskania danych z pudełek telewizyjnych i tabletów z systemem Android.

Proces ten jest prosty i nieskomplikowany. Po pobraniu i zainstalowaniu oprogramowania do odzyskiwania danych postępuj zgodnie z monitami, aby przywrócić utracone dane. Ważne jest, aby nie obsługiwać telefonu z systemem Android, dopóki wszystkie dane nie zostaną odzyskane. W przeciwnym razie ryzykujesz utratę plików na zawsze. Korzystanie z oprogramowania do odzyskiwania danych Android jest skutecznym sposobem na odzyskanie utraconych plików.

Oprogramowanie do odzyskiwania danych Android działa najlepiej, jeśli używasz go natychmiast po usunięciu plików. Android traktuje usunięte miejsce jako „puste”, które może zostać nadpisane przez nowe pliki. Ponieważ telefon z Androidem nie ma kosza, uważa usunięte pliki za „utracone”. Na szczęście ten problem można łatwo rozwiązać za pomocą oprogramowania do odzyskiwania danych z systemem Android.

Darmowe oprogramowanie do odzyskiwania danych na Androida można pobrać z Internetu. Oprogramowanie może być używane na urządzeniach z systemem Android, ale nie może być używane na maszynach Apple Mac. Istnieją darmowe wersje i płatne wersje, w zależności od potrzeb. Niektóre z najlepszych darmowych programów do odzyskiwania danych na Androida pozwalają również wybrać pliki, które chcesz odzyskać.

Oprogramowanie do odzyskiwania danych Apeaksoft Android może przywrócić usunięte dane na telefonach z systemem Android. Wszystko, czego potrzebujesz, to kabel USB i komputer, aby z nich korzystać. Obsługuje wiele różnych formatów plików i ma 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Możesz wypróbować bezpłatną wersję próbną oprogramowania do odzyskiwania danych Apeaksoft Android, aby sprawdzić, czy jest ono odpowiednie dla Ciebie.

Jeśli próbujesz odzyskać usunięte zdjęcia, filmy lub dokumenty, Document Recovery może być idealnym narzędziem dla Ciebie. To narzędzie jest proste w użyciu, obsługuje system Android 4.0 i wyżej, i ma przyjazny dla użytkownika interfejs. Będzie również odzyskać utracone kontakty i wiadomości. Ponadto, pozwoli Ci podglądać wszelkie pliki wideo przed ich odzyskaniem.

Wybierając oprogramowanie do odzyskiwania danych na Androida, powinieneś wybrać oprogramowanie, które najlepiej spełnia Twoje potrzeby i budżet. Niektóre programy są bardzo przyjazne dla użytkownika, podczas gdy inne mogą być niezwykle złożone, co czyni je bardziej odpowiednimi dla użytkowników technicznych. Powinieneś także wziąć pod uwagę szybkość odzyskiwania danych. Na przykład niektóre programy do odzyskiwania danych Android są szybkie, podczas gdy inne zajmują dużo czasu, aby odzyskać pliki. Na koniec upewnij się, że oprogramowanie obsługuje typy plików, które musisz przywrócić.

Po pobraniu oprogramowania Free Android Data Recovery można odzyskać usunięte zdjęcia, filmy i kontakty. Dodatkowo, może nawet odzyskać usunięte wiadomości SMS. Wiadomości tekstowe zawierają imię i nazwisko osoby, numer telefonu i inne szczegóły. Należy również być w stanie odzyskać połączenia przychodzące i kontakty z karty SD. To oprogramowanie jest kompatybilne z szeroką gamą urządzeń z systemem Android.

Kompatybilny z większością urządzeń z systemem Android

Android jest kompatybilny z szeroką gamą urządzeń, ale niektóre funkcje nie są dostępne na wszystkich urządzeniach. Na przykład niektóre urządzenia z Androidem nie mają czujnika kompasu, więc aplikacje wymagające tej funkcji będą na nich bezużyteczne. Aby upewnić się, że aplikacja jest kompatybilna z Twoim urządzeniem, powinieneś poszukać konkretnej nazwy kodowej modelu.

Podczas gdy podstawowy system operacyjny Android jest oparty na oprogramowaniu open-source, większość urządzeń z Androidem jest fabrycznie zainstalowana z dużą ilością oprogramowania własnościowego. To oprogramowanie pochodzi z usług mobilnych Google, które obejmują Sklep Google Play i wyszukiwarkę Google. Usługi te zapewniają programistom interfejsy API, które integrują się z usługami Google. Producenci urządzeń muszą licencjonować te aplikacje od Google, i może tylko wysłać je na urządzenia, które spełniają wytyczne Google kompatybilności. Te instalacje oprogramowania własnościowego również zastępują standardowe aplikacje Androida zastrzeżonymi wariantami i mogą dodawać dodatkowe oprogramowanie, które nie jest zawarte w standardowym systemie operacyjnym Android.

Łatwy w użyciu

Oprogramowanie do odzyskiwania danych Android pozwala odzyskać usunięte lub utracone pliki z telefonu, tabletu lub pudełka TV. To oprogramowanie działa poprzez skanowanie karty pamięci telefonu i organizowanie danych według kategorii. Może przywrócić różne typy plików, w tym zdjęcia, muzykę, filmy, wiadomości e-mail i bazy danych. Oprogramowanie umożliwia również przywracanie danych z zakorzenionych urządzeń i pudełek telewizyjnych.

Po pobraniu PhoneRescue dla Androida na komputerze PC lub Mac, wystarczy podłączyć urządzenie do komputera za pomocą kabla USB. Oprogramowanie będzie skanować urządzenie w poszukiwaniu plików, w tym usunięte, nieczytelne, lub uszkodzone pliki. Skanuje również system plików telefonu przy użyciu wybranych kategorii plików. Po zakończeniu można wyświetlić pliki na komputerze. Jeśli nie jesteś pewien, jak postępować, możesz wykonać poniższe instrukcje.

Możesz także użyć komputera z systemem Linux, aby odzyskać dane z urządzenia z systemem Android. W przypadku użytkowników systemu Linux należy użyć narzędzia do odzyskiwania danych zgodnego z systemem Linux. Oprogramowanie open-source do odzyskiwania danych, takie jak PhotoRec, może działać na urządzeniu z systemem Android. Możesz również zbadać różne procesy, które inni użytkownicy skonfigurowali w celu odzyskania danych.

Android File Recovery obsługuje większość urządzeń z systemem operacyjnym Android, w tym najnowszy Android 5.1. Odzyskuje również usunięte pliki z pamięci wewnętrznej, kart pamięci i zewnętrznych kart pamięci. Oprogramowanie jest bardzo proste w obsłudze i pozwala na szybkie przywrócenie usuniętych danych. Dodatkowo Android File Recovery pozwala na podgląd danych przed ich odzyskaniem. Dzięki temu można znaleźć i odczytać kontakty, przejrzeć wiadomości, a także podejrzeć zdjęcia lub dokumenty.

Aby odzyskać usunięte pliki, musisz mieć działające urządzenie z systemem Android. Jeśli to możliwe, przełącz urządzenie w tryb debugowania. Gdy już to zrobisz, powinieneś następnie użyć oprogramowania do odzyskiwania danych Androida. Możesz nawet być w stanie przywrócić pliki, które zostały usunięte przez przypadek lub z innych powodów. Ale ważne jest, aby pamiętać, że Android nie ma kosza, więc narzędzie do odzyskiwania danych jest konieczne, aby odzyskać dane.

EaseUS MobiSaver jest jednym z najłatwiejszych w użyciu narzędzi do odzyskiwania danych z systemu Android. Jest darmowy i działa z większością urządzeń z systemem Android. I możesz nawet wyświetlić podgląd danych przed przywróceniem ich do telefonu. Innym dobrym narzędziem do odzyskiwania danych Androida jest FoneLab. Może również odzyskać dane z uszkodzonych kart SD.

Android Data Recovery Software stał się niezwykle popularny. Jest to łatwy sposób na odzyskanie utraconych plików i przywrócenie danych. Proces jest szybki i łatwy, a także łatwy w użyciu. Oprogramowanie jest bardzo potężne, a najlepszą rzeczą w nim jest to, że działa z większością urządzeń z systemem Android. Będziesz musiał rootować swój telefon i włączyć tryb debugowania USB, aby móc z niego korzystać.

MyJad dla Androida to kolejna świetna opcja odzyskiwania utraconych danych z telefonu z Androidem. Działa z większością modeli i może odzyskać pliki z karty SD. Ten program może nawet odzyskać zdjęcia i filmy. Możesz także odzyskać kontakty, dzienniki połączeń, dokumenty i inne.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]