10 grudnia 2023

Odzyskiwanie danych jednostka przyzwoita polecenia.

złamany pendrive odzyskiwanie danych Jak odzyskać skasowane pliki z Androida

Jeśli masz usunięte pliki na swoim urządzeniu z systemem Android, nie ma potrzeby się martwić – istnieją sposoby na odzyskanie usuniętych plików z urządzeń z systemem Android. Możesz przywrócić kontakty, zdjęcia, wiadomości i inne. Pierwszym krokiem jest upewnienie się, że Twoje urządzenie jest funkcjonalne. Możesz to zrobić, ustawiając je w trybie debugowania lub zmieniając ustawienia Androida.

Odzyskaj usunięte pliki z urządzenia Android

Możesz łatwo odzyskać usunięte pliki z urządzenia z Androidem, jeśli używasz oprogramowania Recoverit Files Recovery. To oprogramowanie może skanować kartę SD urządzenia z Androidem i odzyskać usunięte pliki. Posiada pasek wyszukiwania, który pozwoli Ci przeglądać dane, aby znaleźć usunięte pliki. Po znalezieniu ich, możesz kliknąć na nie, aby wyświetlić podgląd i przywrócić je.

Najpierw musisz upewnić się, że twoje urządzenie z systemem Android działa. Możesz to zrobić, umieszczając urządzenie w trybie debugowania. Gdy już to zrobisz, możesz wybrać pliki, które chcesz odzyskać z wewnętrznej pamięci masowej. Możesz również użyć specjalistycznego oprogramowania do odzyskiwania danych. Jeśli nie masz dostępu do specjalistycznego oprogramowania, możesz użyć Google Backup, aby odzyskać usunięte pliki.

Następnie musisz zainstalować oprogramowanie do odzyskiwania danych na swoim komputerze. Po zainstalowaniu oprogramowania można rozpocząć skanowanie w poszukiwaniu usuniętych plików. Oprogramowanie pokaże Ci listę wszystkich odzyskanych plików. Możesz wyświetlić podgląd plików, a następnie wybrać je w razie potrzeby. Następnie wybierz miejsce, w którym chcesz zapisać odzyskane pliki. Po wybraniu ścieżki do przywrócenia plików, proces odzyskiwania plików Android zostanie zakończony.

Oprogramowanie Android Data Recovery działa zarówno na platformie Windows, jak i Mac. Będziesz potrzebował włączonego trybu debugowania USB na urządzeniu. Po tym, trzeba będzie wybrać, jakie typy plików chcesz odzyskać. Możesz wybrać wszystkie typy plików lub wybrać tylko pliki, które chcesz odzyskać.

Po wybraniu programu do odzyskiwania, podłącz urządzenie z systemem Android do komputera za pomocą kabla USB. Jeśli twoje urządzenie jest starożytnym modelem, nie będziesz miał szczęścia, używając nowoczesnego oprogramowania do odzyskiwania. Ale zawsze możesz spróbować usługi odzyskiwania danych, która pomoże Ci odzyskać pliki.

Odzyskaj usunięte zdjęcia

W przypadku, gdy przypadkowo usunąłeś zdjęcia na telefonie z Androidem, możesz je odzyskać za pomocą aplikacji do odzyskiwania danych Android. Te aplikacje są przeznaczone do skanowania karty SD i odzyskiwania usuniętych danych. Aby z nich korzystać, musisz włączyć debugowanie USB w telefonie z Androidem. Po drugie, musisz zainstalować sterownik na swoim urządzeniu. Następnie musisz wybrać opcję zatytułowaną Zdjęcia. Zaznacz pola obok zdjęć, które chcesz odzyskać. Następnie dotknij przycisku Odzyskaj.

Kolejnym krokiem jest pobranie odpowiedniej aplikacji do odzyskiwania danych. To narzędzie jest najskuteczniejszą opcją odzyskiwania usuniętych zdjęć. Jego łatwy w użyciu interfejs ułatwia nawigację i odzyskiwanie usuniętych zdjęć. Obsługuje również szeroką gamę typów plików, w tym z telefonu z systemem Android. Może przywrócić prawie wszystkie pliki multimedialne z telefonu z systemem Android.

Możesz również odzyskać usunięte zdjęcia za pomocą Dropboxa, jeśli go posiadasz. Ta aplikacja umożliwia podgląd usuniętych zdjęć i wybór tych, które chcesz odzyskać. Obsługuje wszystkie rodzaje urządzeń z systemem Android i ma gwarancję, że jest wolny od wirusów, bezpieczny i czysty. Potrzebujesz tylko telefonu z systemem Android i połączenia USB, aby korzystać z tej aplikacji. Po pobraniu aplikacji będziesz musiał wybrać folder, w którym znajdują się usunięte zdjęcia i wybrać pliki, które chcesz odzyskać. Możesz także wybrać przywrócenie zdjęć z innego folderu, jeśli chcesz.

Jeśli chcesz odzyskać usunięte zdjęcia z telefonu z systemem Android, powinieneś wykonać kopię zapasową zdjęć na zewnętrznym urządzeniu pamięci masowej. Wielu producentów telefonów komórkowych oferuje usługi tworzenia kopii zapasowych w celu przechowywania danych. W wielu przypadkach te usługi tworzenia kopii zapasowych są automatyczne. Jeśli usunąłeś ważne zdjęcie, możesz spróbować odzyskać je z kopii zapasowej.

Odzyskaj usunięte kontakty

Jeśli przypadkowo usunąłeś kontakty na smartfonie z systemem Android, odzyskanie ich za pomocą programu do odzyskiwania danych na Androida może być bardzo łatwe. Możesz wybrać jeden z dwóch trybów skanowania: Quick Scan i Deep Scan. Pierwszy tryb jest przeznaczony do wyszukiwania usuniętych kontaktów i krótkich wiadomości w krótkim czasie. Drugi tryb, Deep Scan, będzie skanować całe urządzenie z systemem Android i zajmie więcej czasu.

Po pobraniu i zainstalowaniu oprogramowania możesz teraz rozpocząć skanowanie kontaktów w telefonie. Wyświetli on wszystkie usunięte kontakty i ich dane kontaktowe, takie jak nazwa, adres e-mail, numer telefonu, nazwa firmy i inne. Program do odzyskiwania danych pozwoli Ci nawet odzyskać wiadomości e-mail i zarchiwizowane pliki.

Proces ten może potrwać kilka sekund, a program oznaczy na czerwono wszystkie usunięte kontakty. Możesz również przywrócić kontakty, synchronizując je z kontem Google. Aby przywrócić usunięte kontakty na Androida, najpierw upewnij się, że konto Gmail jest podłączone do urządzenia. Następnie zaloguj się na to samo konto Google i włącz opcję synchronizacji kontaktów.

Jeśli nie możesz przywrócić swoich kontaktów za pośrednictwem Google, nadal możesz je odzyskać za pomocą oprogramowania do odzyskiwania danych Android. Pozwoli Ci ono przywrócić je do dowolnego stanu, w którym będą potrzebne. Po przywróceniu ich, można również zsynchronizować je z powrotem do telefonu z systemem Android. Po przywróceniu kontaktów możesz również ponownie zsynchronizować swój telefon z Google.

Istnieje kilka typowych scenariuszy, w których można odzyskać usunięte kontakty na Androida. Po pierwsze, mogłeś przypadkowo usunąć kontakt przez pomyłkę. Jeśli wiesz, że został przypadkowo usunięty, możesz spróbować wpisać go ręcznie. Jeśli nie wiesz, jak znaleźć usunięty kontakt, powinieneś wykonać kopię zapasową urządzenia, aby mieć pewność, że nadal tam jest.

Odzyskiwanie usuniętych wiadomości

Jeśli chcesz odzyskać usunięte wiadomości na Androida, musisz najpierw wykonać kopię zapasową telefonu. Możesz to zrobić, podłączając telefon do komputera i wybierając opcję Data Backup & Restore. Wykryje to Twoje urządzenie i pokaże listę plików kopii zapasowych. Po wybraniu pliku kopii zapasowej, możesz przywrócić go do telefonu.

Możliwe jest przywrócenie usuniętych wiadomości tekstowych z kopii zapasowej systemu Android. Ta metoda działa dobrze, gdy przypadkowo usunąłeś wiadomość i chcesz ją przywrócić. Upewnij się, że regularnie wykonujesz kopię zapasową swojego telefonu, aby zapewnić mu bezpieczeństwo. W ten sposób nie będziesz musiał się martwić o utratę danych. I nie musisz wydawać pieniędzy na drogie oprogramowanie do odzyskiwania danych.

Większość urządzeń z systemem Android obsługuje kopie zapasowe, a usunięte wiadomości można przywrócić z poprzedniej kopii zapasowej. Wystarczy wybrać najnowszą kopię zapasową i poczekać na jej przetworzenie. Pamiętaj, że kopie zapasowe obejmują wszystkie dane w telefonie, także te, które zostały usunięte. Następnie możesz zacząć używać aplikacji do synchronizacji plików telefonu z Dyskiem Google i przeglądać je z dowolnego komputera.

Po pobraniu i zainstalowaniu aplikacji FonePaw Android data recovery, podłącz telefon do komputera za pomocą kabla USB. Następnie możesz przeskanować kategorie danych w telefonie. Program najpierw wykona skanowanie standardowe, a następnie głębsze. Umożliwi również wykonanie kopii zapasowej danych telefonu w chmurze.

Po pomyślnym utworzeniu kopii zapasowej telefonu, możesz następnie użyć programu do cofania plików, aby odzyskać usunięte wiadomości. Na przykład EaseUS MobiSaver dla Androida jest doskonałym narzędziem do odzyskiwania usuniętych wiadomości. Działa na wszystkich urządzeniach z systemem Android, w tym smartfonach z Androidem. Kopie głęboko w pamięci telefonu, aby znaleźć wiadomości, których szukasz.

Odzyskaj usunięte czaty WhatsApp

Jeśli usunąłeś wiadomości WhatsApp na swoim urządzeniu z systemem Android, nadal możesz je odzyskać za pomocą odzyskiwania danych Androida. WhatsApp to popularna aplikacja do przesyłania wiadomości, która ma miliony użytkowników. Usunięte wiadomości są przechowywane w folderze na urządzeniu. Ten folder można łatwo zlokalizować, podłączając telefon do komputera. Po uzyskaniu dostępu do folderu, po prostu wybierz usunięte pliki i dotknij przycisku „Zapisz”.

Następnie pobierz program FoneDog Toolkit-Android Data Recovery, po czym zainstaluj go na swoim telefonie. Po wykryciu urządzenia z systemem Android, możesz wybrać typy plików, które mają być skanowane. Powinieneś wybrać WhatsApp, jeśli chcesz odzyskać wiadomości WhatsApp i załączniki. Po zeskanowaniu telefonu możesz wyeksportować wiadomości i załączniki do komputera. Aby to zrobić, będziesz musiał włączyć debugowanie USB na swoim urządzeniu z Androidem.

Odzyskiwanie danych Android pozwala również przywrócić kartę SD lub lokalną pamięć masową. Możesz również przenieść kopie zapasowe Google Drive na urządzenie z Androidem. Jeśli chcesz odzyskać usunięte wiadomości WhatsApp z Google Drive, możesz przenieść je na urządzenie za pomocą menedżera plików. Alternatywnie możesz skopiować ostatni plik kopii zapasowej do lokalnej bazy danych. Po tym, będziesz musiał zweryfikować numer telefonu na urządzeniu, a następnie kliknąć „Przywróć”, aby przywrócić swoje czaty i media.

Korzystanie z odzyskiwania danych na Androida jest proste i bezpłatne. Możesz go użyć do odzyskania usuniętych wiadomości WhatsApp na urządzeniu z systemem Android. Po pobraniu programu podłącz telefon z Androidem do komputera za pomocą kabla USB. Kliknij przycisk „Debugowanie USB” w dolnej prawej lub lewej części ekranu. Po tym, postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]