Pages Menu
Categories Menu

Napisany przez dnia Mar 19, 2018 w Nowości | 0 komentarzy

Wagi elektroniczne OHAUS – jakość i dokładność towarów

Wagi elektroniczne OHAUS – jakość i dokładność towarów

Fotografia zgodnie z CC BY 2.0. Autor fotografii: Your Best Digs

Wagi elektroniczne wykorzystywane są w wielu specjalistycznych branżach, np. spożywczej, chemicznej, farmaceutycznej czy jubilerskiej. Doskonale sprawdzają się do dokładnego i precyzyjnego pomiaru, są niezawodne i trwałe.

Precyzyjny i dokładny sprzęt wagowy – wagi OHAUS

Wyobraź sobie jubilera, który niedokładnie odmierza wagę diamentu, czy farmakologa, który do mieszanki dodaje za dużo, lub za mało składników. Precyzyjne pomiary wag są niezbędne w wielu branżach przemysłu, a nawet minimalne odstępstwa od wagi prawidłowej są niedopuszczalne. Tak dokładny pomiar gwarantują wagi OHAUS, które sprawdzają się w wielu branżach przemysłu. Wybierz trwałe, niezawodne i precyzyjne wagi, a Twoje pomiary zawsze będą dokładne.

Z wagami analitycznymi możesz więcej!

Wagi analityczne doskonale sprawdzają się w badaniach laboratoryjnych, gdzie istotna jest precyzja i dokładność pomiarów do 1/100 000 i wszędzie tam, gdzie nie ma miejsca na błędy. Wagi analityczne doskonale sprawdzają się do ważenia procentowego, różnicowego, kontrolnego, dynamicznego, liczenia części, sumowania, dopełniania, recepturowania. Dobrze sprawdzają się także do pomiaru gęstości, kalibracji pipet oraz zapamiętują wskazania maksymalne oraz pozwalają na wyliczanie statystyk. W wagach wbudowane są także wygodne w użyciu porty komunikacyjne USB i RS232 czy Ethernet w zależności od indywidualnych potrzeb klienta.

Niezawodne wagi elektroniczne do zadań specjalnych

Do zadań specjalnych na pewno sprawdzą się wagosuszarki, które gwarantują szybką i prostą analizę wilgotności oraz optymalnej temperatury suszenia. Pozwala na uzyskanie ok. 1000 wyników pomiary do wykonania analizy statystycznej oraz pozwala na niemal 100 metod suszenia. Wagi te sprawdzają się zarówno w laboratoriach, jak i do celów rolniczych – przygotowania próbek, analizie nasion oraz mielenia.

Na rynku znaleźć możesz wagi OHAUS przygotowane do zadań specjalnych, m.in. wagi jubilerskie, analityczne, przenośne, platformowe, precyzyjne, a także wagosuszarki. Wagi sprawdzają się także doskonale w branżach przemysłowych. Mowa tu o wagach liczących, kalkulacyjnych, platformowych, pomostowych, a także terminali wagowych. Wielu producentów poleca wagi indywidualnie dostosowane do potrzeb klienta.

Wagi OHAUS możesz znaleźć na stronie producenta oraz u sprawdzonych dostawców, takich jak GAWAG.

VN:D [1.9.22_1171]
Oceny: 10.0/10 (1 głos)
VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0 (z 0 głosów)