Pages Menu
Categories Menu

Napisany przez dnia Maj 9, 2017 w Nowości | 0 komentarzy

Słodka reklama naszej firmy

Słodka reklama naszej firmy

W reklamie próbuje się dziś różnych sztuczek, aby tylko klient zwrócił uwagę na produkt, który chcemy sprzedać. Banery, spoty telewizyjne czy reklama w internecie są dość kosztowne i tylko najpoważniejsi gracze na rynku mogą pozwolić sobie na wielką kampanię reklamową i zatrudnienie specjalistów od PR.
Istnieją jednak tańsze sposoby, które w dość łatwy i przyjemny sposób mogą ocieplić, wręcz osłodzić wizerunek firmy. Coraz więcej małych i średnich firm oprócz gadgetów biurowych, długopisów i koszulek, decyduje się, by zamówić cukierki z nadrukiem swojej firmy. Ten stosunkowo niskobudżetowy nakład środków przynosi zaskakujące efekty. Cukierki reklamowe są bardzo dobrze przyjmowane przez klientów, partnerów biznesowych, a nawet przez samych pracowników firmy, którzy chętnie wrzucają cukierki z nadrukiem do kieszeni i przekazują dalej swoim dzieciom lub znajomym. To coś podobnego do marketingu szeptanego, tylko w papierku. Słodycze dobrze się kojarzą i reklama trafia do wielu osób podświadomie.
Cukierki reklamowe są dobrym pomysłem np. z okazji urodzin firmy, świętowania podpisania ważnego kontraktu lub idealnym podarunkiem dla klienta z okazji świąt Bożego Narodzenia lub Wielkanocy. Któż nie woli otrzymać słodkiego prezentu zamiast zwykłej kartki z życzeniami? Dlatego coraz więcej firm wybiera cukierki z nadrukiem, by w ten subtelny sposób przypomnieć o sobie swoim klientom, podziękować za współpracę i wyrobić sobie pozytywny wizerunek.
Przy zakupie tej formy reklamy należy liczyć się z tym, że ma ona określony termin ważności. Cukierki reklamowe, tak jak wszystkie inne słodycze, mają swój termin ważności i „nieświeża” reklama może przysporzyć więcej krytyków niż zwolenników. Przy takiej formie reklamy warto zainwestować w produkty wysokiej jakości, wręcz ekskluzywne, aby firma dobrze kojarzyła się potencjalnym odbiorcom.

W tym celu warto zawrzeć współpracę z producentem słodyczy z wysokiej półki. Można umówić się na regularne dostawy, aby zapewnić stały dopływ świeżych cukierków z z nadrukiem.
Należy również pamiętać, aby cukierki z nadrukiem, tak jak inne zwykłe cukierki, zawierały dokładny opis składników, tabelę kaloryczności oraz listę ewentualnych alergenów. Ta mała reklama powinna być bezpieczna i przyjazna konsumentowi.Rynek słodyczy chętnie powitał cukierki reklamowe jako świetną okazję dla powiększenia swojego dochodu, a liczba zamówień wciąż rośnie. Z nieco mniejszym entuzjazmem na cukierki z nadrukiem czy bez, spoglądają jedynie dentyści i dietetycy.

Zobacz: Cukierki z nadrukiem, cukierki reklamowe | http://pyszne-krowki.pl/

VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0 (z 0 głosów)