Pages Menu
Categories Menu

Napisany przez dnia Paź 18, 2017 w Nowości | 0 komentarzy

Ramy i ramki do obrazów i zdjęć

Ramy i ramki do obrazów i zdjęć

Nielsen Polska sp. z o.o., to firma obecna na polskim rynku już od 1994 roku. Pole działalności firmy obejmuje produkcję wyrobów ramiarskich, czyli takich jak ramy do obrazów oraz ramki, w tym ramki drewniane. Oferowane produkty są najlepszej jakości – zarówno pod względem stosowanej w produkcji technologii, jak i końcowej estetyki, którą ocenia odbiorca. Klient otrzymuje produkt wysokiej jakości, w pełni zgodny z oczekiwaniami – nowoczesny i stylowy.

Firma (pełna nazwa – Nielsen Bainbridge Group Home™) ma nieposzlakowaną opinię na całym świecie, zdobywszy popularność wśród różnorodnych specjalistów z dziedzin artystycznych oraz związanych ze sztuką i ochroną dziedzictwa kulturowego.

Firma Nielsen Polska i jej produkty są doskonale znane i doskonale służą jako inspiracja fotografikom, specjalistom zajmującym się oprawą prac oraz konserwatorom dzieł sztuki. Firma może pochwalić się współpracą z szeregiem instytucji z różnych części świata, zlokalizowanych w miastach takich jak Paryż, Londyn, Chicago, Nowym Jork, Jerozolima (są to Bibliotheque Nationale w Paryżu, British National Library w Londynie, Art Institute w Chicago, Columbia University w Nowym Jorku, Hebrew University w Jerozolimie).

Naczelnym celem Nielsen Polska pozostaje oferowanie klientom najwyższej jakości wyrobów ramiarskich. Produkty – ramki drewniane i inne, ramy do obrazów, mają spełniać cechy praktyczności, nowoczesności oraz być prawdziwie stylowe. Inspiracją do tworzenia produktu jest przede wszystkim piękno samo w sobie.

Firma dokłada wszelkich starań, ażeby estetyka naszego codziennego otoczenia w przestrzeni miejskiej była ważna i budziła podziw. Zwykłe biura – siedziby firm oraz firmowe salony sprzedaży, hotele i restauracje, centra handlowe, galerie sztuki i muzea – to wszystko miejsca, których odbiór można kreować i poprawiać stosując rozwiązania opracowane przez firmę Nielsen Polska. Zarówno wrażliwa dziedzina, jaką jest sztuka, jak i rozległy obszar biznesowy, to doskonałe pola zastosowania innowacyjnych produktów.

Firma chcąc pozostawać najbardziej konkurencyjną na rynku podąża za stale zmieniającymi się trendami, jakie można obserwować w środowisku (sztuka i oprawa dzieł sztuki). Zapewnia to powodzenie i zaufanie, jakim produkty cieszą się wśród klientów.

Firma zachęca do zapoznania się z ofertą i nawiązania kontaktu wszystkich zainteresowanych klientów. Zapewnia profesjonalną obsługę oraz dyspozycyjność. Klienci Nielsen na całym świecie to pod względem profilu działalności: laboratoria fotograficzne, muzea, instytucje finansowe, galerie, przedsiębiorstwa zajmujące się produkcją ram i wiele innych firm.

Zobacz też: Ramki drewniane | http://www.nielsenpolska.pl/ramki-drewniane/

VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0 (z 0 głosów)