Pages Menu
Categories Menu

Napisany przez dnia Wrz 28, 2015 w Nowości | 0 komentarzy

Możliwości oferowane przez europejskie kasyna

Możliwości oferowane przez europejskie kasyna

Rozpoczęcie przygody z pokerem naszym znajomym może kojarzyć się wyłącznie z początkiem naszych problemów finansowych. Jeżeli potraktujemy to jako zdrowe hobby i zaczniemy edukować się w tym kierunku — efekt może być zupełnie odwrotny. Poker to dochodowe zajęcie i wiedzą o tym najlepsi polscy pokerzyści, którzy otwarcie przyznają, że stanowi on ich jedyne źródło dochodu. Nic dziwnego, ponieważ turnieje organizowane przez największe europejskie kasyna pokerowe zapewniają wygranym nagrody rzędu kilku milionów euro.

Nie dziwi więc zainteresowanie tą grą, jednakże niewiele spośród rozpoczynających grę osób zdaje sobie sprawę z tego, że chcąc zarabiać na tym pieniądze, musimy potraktować pokera jak każdą inną pracę — poświęcenie odpowiedniej ilości czasu na naukę oraz pieniędzy na zdobycie doświadczenia to fundamentalne elementy, które mogą doprowadzić nas na szczyt pokerowej kariery.

kasyno

Najlepsi polscy pokerzyści, o których przeczytamy np. na tym portalu http://pokerbreaklive.net/ranking-pokerzystow/, potrafią zapewnić spokojną przyszłość sobie i swojej rodzinie — wyłącznie dzięki graniu w karty. Chociaż w Polsce granie w pokera według prawa jest nielegalne, spore grono osób otwarcie mówi o tym, że zarabia na tym pokaźne sumy pieniędzy. Dzieje się to za sprawą dostępności pokera w wirtualnych platformach, jak również poprzez turnieje organizowane przez europejskie kasyna pokerowe, które dają możliwość zarobienia najlepszym graczom.

Do tego jednak należy dochodzić małymi krokami, będąc człowiekiem pełnym cierpliwości. To męczące zajęcie, które wymagać będzie od nas mnóstwa poświęconego czasu oraz wytrzymałości psychicznej — zarówno w fazach wzlotów, jak i upadków. Te zdarzają się i potrafią być przyczyną poważnych problemów finansowych nawet najbardziej zaawansowanych graczy. Psychika ludzka odgrywa w pokerze kluczową rolę. Najlepsi polscy pokerzyście zgodnie przyznają i zwracają na to uwagę młodych graczy, aby pamiętali, że grają przeciwko żywemu człowiekowi, a nie kartom. To bardzo cenna uwaga i powinniśmy mieć ją dobrze przyswojoną podczas gry.

Europejskie kasyna pokerowe umożliwiają grę w różne odmiany pokera, jednak niezwyciężoną nadal pozostaje Texas Hold’em, będący najbardziej popularną formą rozgrywki na całym świecie. Poleca się naukę właśnie od tej odmiany, gdyż najłatwiej dzięki niej zrozumieć istotę pokera i kierujące nim zasady. Z czasem i nabytym doświadczenia możemy spróbować swoich sił w bardziej wymagającej odmianie, jaką jest na przykład Omaha — również popularna, jednak trudniejsza pod względem matematycznym.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0 (z 0 głosów)