Pages Menu
Categories Menu

Napisany przez dnia Gru 16, 2016 w Informacje | 0 komentarzy

Jaka suknia ślubna będzie do mnie pasować?

Jaka suknia ślubna będzie do mnie pasować?

Wymarzony ślub to wymarzona suknia ślubna. Nie ma co ukrywać, tak już jest i jeśli kobieta nie będzie miała swojej ulubionej sukni ślubnej. Na pewno dla każdej przyszłej Panny Młodej czeka gdzieś w jakimś salonie jej suknia ślubna.

Są różne fasony sukien ślubnych. Do większości kobiet pasuje fason w kształcie litery A i model klasyczny. Ale po kolei. Model klasyczny charakteryzuje się bardzo dopasowaną górą oraz szerokim dołem, który układa się na halce. Przeważnie taki fason nie posiada rękawów oraz składa się z dwóch części. Taki model będzie odpowiedni dla każdego rodzaju figury. Model empire jest szyta ze zwiewnych materiałów, posiada odcięcie pod biustem, przepasane ozdobną tasiemką. Taką suknie można spotkać zarówno bez rękawów jak i z rękawami długimi albo krótkimi. Model princessa to suknia dopasowana w górze z mocno rozszerzonym dołem, przywodzącym na myśl suknię księżniczki. Model syrenka suknia to bardzo dopasowana kreacja, która rozszerza się od połowy ud. Model litera A to suknia z górą dopasowaną tj. gorsetem i rozszerzonym dołem lecz nie tak bufiastym jak ma się to w przypadku suknie princessa. Model prosty jak sama nazwa wskazuje to prosty fason sukni niespecjalnie rozszerzonej w dolnej jej części, często stosuje się francuskie cięcia.
Suknie ślubne mają to do siebie, że wszystkie są piękne i na pewno każda z nas znajdzie coś dla siebie.
Jak powinna wyglądać suknia marzeń? Przede wszystkim powinnaś czuć się w niej wygodnie, w końcu to Twój ważny dzień i nie możesz mieć skrępowanych ruchów. Suknię ślubną trzeba wybrać także tak, by pasowała do naszej figury. Jeśli nawet w oko wpadła nam jakaś suknia, ale przed lustrem niekoniecznie dobrze się w niej prezentujemy wówczas trzeba z niej zrezygnować. Jak wspomniane było na początku, wszystkim kobietom pasuje model klasyczny, albo suknia w fasonie litery A, jeśli ktoś ma niekoniecznie kształty jak modelka może także wypróbować suknię ślubną w stylu boho. Jest to styl w którym dominuje lekka, delikatna koronkowa tkanina, która sprawi, że każda kobieta poczuje się w niej wyjątkowo. Wymarzonej sukni ślubnej szuka się długo i nie można zakładać, że znajdzie się ją przy pierwszych lepszych zakupach. Także nie spodziewaj się, że po pierwszej wizycie w salonie ślubnym wrócisz z ukochaną suknią. Trzeba porządnie przeszukać internet, by znaleźć suknie marzeń. Najważniejsze jest jednak to byś się niej dobrze czuła.

REKLAMA: Polecamy suknie ślubne Anna Kara – http://www.annakara.com/salony-sprzedazy/salon-warszawa

VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0 (z 0 głosów)