Pages Menu
Categories Menu

Napisany przez dnia Cze 9, 2017 w Informacje | 0 komentarzy

Jak produkujemy napoje z nadrukiem?

Jak produkujemy napoje z nadrukiem?

Poszukując najodpowiedniejszej formy reklamy swojej firmy warto zastanowić się nad napojami reklamowymi, które wykorzystane podczas konferencji czy spotkań promocyjnych przyciągną uwagę potencjalnych klientów. Firma Oh!Drink ma nam do zaoferowania kilka ciekawych produktów, które z powodzeniem zareklamują nasze przedsiębiorstwo. Wody mineralne, soki owocowe czy napoje energetyczne nie tylko ugaszą pragnienie, ale pozytywnie zapadną w pamięć klientom.

Własny projekt

Firma Oh!Drink gwarantuje wykonanie projektu etykiety zgodnie ze wszelkimi wskazówkami zleceniodawcy. Etykieta zostanie za darmo zaprojektowana przez grafika według naszych preferencji. Jako wzór reklamowy możemy wykorzystać logo naszej firmy lub związane z nią symbole. Mile widziane są również krótkie hasła, bądź kolorowe grafiki, na których potencjalny klient na dłużej zawiesi wzrok. Jak wiadomo reklama jest dźwignią handlu, dlatego dobrze wypromowana firma ma szansę na duże zyski finansowe i ugruntowanie swojej pozycji na rynku.

Rodzaje napojów

Ważną cechą, która pomaga wyróżnić firmę na tle wielu innych jest skojarzenie jej z produktem będącym dla większości czymś pozytywnym. Wybór wody źródlanej na napój reklamowy pomoże promować przedsiębiorstwo na działalność kojarzącą się ze zdrowiem, świeżością i nowoczesnością. Napoje energetyczne reklamowe dodadzą witalności wizerunkowi Twojej firmy. Idealnie wpiszą się w dynamizm przedsiębiorstwa, a fizycznie posłużą do pobudzenia współpracowników i klientów podczas targów, wyjazdów służbowych czy firmowych eventów. Napoje izotoniczne skojarzą firmę ze sportem i zdrowym trybem życia, a soki owocowe ożywią, ocieplą i dodadzą rodzinnego charakteru firmie.

Od strony technicznej

Napoje reklamowe posiadają sporo miejsca, które z łatwością możemy zagospodarować na ciekawą reklamę, Marka Oh!Drink wykonuje etykiety z folii lub papieru pokrytego folią i używa najlepszej jakości tuszy do wykonania wydruku. Butelki wody mineralnej posiadają pojemność 250ml lub 330ml, butelki z napojem izotonicznym to pojemność rzędu 500ml. Napoje energetyczne reklamowe kupimy o pojemności 250ml, natomiast soki owocowe firmy Hortex w butelkach 330ml. Koszt dostawy uzależniony jest od liczby zamówionych produktów i jest stosunkowo mniejszy wraz ze wzrostem zamówienia. Czas realizacji zamówienia waha się od 7 do 25 dni roboczych od momentu zatwierdzenia projektu napoju reklamowego wykonanego przez grafika na nasze życzenie. Czas zależy od wielkości zamówienia. Im więcej produktów zamówimy, tym dłużej będziemy musieli na nie poczekać.

Zobacz też: Napoje energetyczne reklamowe | https://oh-drink.pl/napoje-energetyczne-reklamowe

VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0 (z 0 głosów)