Pages Menu
Categories Menu

Napisany przez dnia Maj 10, 2011 w Nowości | 0 komentarzy

Gra to zabawa

Gra to zabawa

W dzisiejszych czasach gry hazardowe są prezentowane za pomocą różnych postaci takich jak gry karciane czy też urządzenia elektryczne typu jednoręki bandyta.Gra typu black jack, która jest bardzo powszechna w kasynach przypomina znaną grę w oczko. Cała zabawa polega na zdobyciu oczka czyli sumy 21 punktów, bądź zbliżenie się do tej puli jednocześnie nie przekraczając jej. Uczestnicy, zdobywając powyżej 21 punktów w automatyczny tracą pulę, na która stawiali.

kasyno2Najkorzystniejszą kartą jest oczywiście as, który przybiera wartość aż jedenastu punktów. Tradycyjne centra rozrywki proponują tą grę, pomiędzy krupierem , który jest pracownikiem kasyna, a nie zawodnikiem z zewnątrz. Po uzyskaniu odpowiedniej liczby punktów, krupier rozdaje swoje karty, które zdecydują o ewentualnej wygranej partii. Krupier kiedy ma powyżej szesnastu puntów, nie dobiera już kart potem następuje proces sprawdzania wszystkich kart. Krupierzy dobierają taką ilość kart, które są związane wysokością jaka jest w całej się w puli. Ewentualna wygrana, a zarazem zwycięstwo odnosi ta osoba, która w posiadaniu sumy równej dwadzieścia jeden, bądź będzie się znajdować jak najbliżej tej liczby. Od dawna każdy z nas zmaga się ze wszelkimi pokusami jak i rozrywkami, które oferuje dzisiejsze życie. Osoby lubiące ryzyko zapoczątkowali powstanie gier hazardowych. Gry hazardowe jak i ich fundamenty powstały z najprostszych gier, które w miarę upływu lat zmieniano oraz przekształcano. Także w naszym kraju najpopularniejszą grą hazardową jest jednak gra w lotto, gdzie tysiące ludzi każdego dnia wysyłają kupony, z nadzieja na zdobycie głównej wygranej w postaci kilku milionów polskich złotych. Inne polskie gry hazardowe to przede wszystkim zakłady bukmacherskie oraz jednoręcy bandyci, poker, ruletka. Bardzo znane zakłady bukmacherskie nieodłącznie powiązane są ze sportem.

Zawodnicy, którzy biorą udział w zakładach stawiają jaki będzie końcowy wynik meczu swoich ulubionych grup, które w danym dniu rozgrywają mecz czy inne. W dzisiejszych czasach zakłady bukmacherskie są bardzo powszechne w naszym kraju, nawet bardziej niż tradycyjne kasyna z grami. Zakłady bukmacherskie są znacznie tańsze niż kasyna.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 7.8/10 (13 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0 (z 0 głosów)