Pages Menu
Categories Menu

Napisany przez dnia Wrz 24, 2015 w Nowości | 0 komentarzy

Ekstrakt OPC – zdrowie z natury

Ekstrakt OPC – zdrowie z natury

Ekstrakt z pestek winogron został uznany za najsilniejszy przeciwutleniacz. Pozwala walczyć z rakiem, a jego właściwości mają zbawienny wpływ na stan naszych naczyń krwionośnych. Dzięki silnemu działaniu potrafi oddziaływać na cały organizm i to w bardzo krótkim czasie. Już po zastosowaniu jednej kapsułki możemy zaobserwować różnice w stanie naszego zdrowia, a jej działanie ochronne trwa jeszcze długo po przyjęciu.

Ekstrakt OPC stanowi grupa kilkudziesięciu bioflawonoidów połączonych ze sobą na różne sposoby. Substancje te są niezwykle skuteczne w hamowaniu niekorzystnych procesów zachodzących w naszym organizmie, opóźniają starzenie się i efektywnie redukują działanie wolnych rodników. Oprócz właściwości przeciwutleniających wykazują się także na wielu innych płaszczyznach. Poprawiają integralność naczyń krwionośnych oraz w pozytywny sposób wpływają na lipidy krwi, dzięki czemu znalazły zastosowanie w schorzeniach takich jak pękanie naczynek, zatory, zaburzenia krążenia, żylaki czy hemoroidy.

ekstrakt z pestek winogronŹródło: http://ekstrakt-z-winogron.pl

Oprócz tego przyspieszają gojenie się ran i redukują obrzęki. Regulują ciśnienie krwi i poziom cholesterolu wpływając tym samym na zmniejszenie ryzyka chorób serca. Są pomocne przy urazach, a nawet złamaniach. Czas gojenia się ran przy ich stosowaniu może się zmniejszyć nawet o połowę. Łagodzą objawy alergii hamując wydzielanie substancji, które je wywołują. Poprawiając metabolizm cukru i krążenie pomagają przy cukrzycy.

Ponadto mogą wpływać na poprawę wzroku. Lepsza kondycja naczyń krwionośnych w gałce ocznej sprawia, że jest ona lepiej ukrwiona, a tym samym dotleniona i odżywiona. Ekstrakt OPC intensywnie wzmacnia układ odpornościowy. Potęguje działanie witaminy C oraz pozwala na lepszą ochronę przed grypą i przeziębieniem. Jego działanie widoczne jest także na skórze. Hamując niszczenie kolagenu sprawia, że skóra pozostaje elastyczna i jędrna. Znajduje zastosowanie w zapobieganiu powstawania zmarszczek, cellulitu, rozstępów, a nawet jest pomocny przy oparzeniach słonecznych. Oprócz tego wpływa pozytywnie na odżywienie mózgu i poprawę nastroju. Stosowany jest przy depresji oraz chorobach wynikających ze starzenia się takich jak amnezja, demencja starcza czy Alzheimer.

Badania udowadniają, że ekstrakt z pestek winogron wykazuje działania wpływające na poprawę zdrowia naszego organizmu, jednocześnie nie powodując żadnych skutków ubocznych. Potrafi zastąpić działanie wielu środków farmakologicznych, a niebywałą zaletą skłaniającą do zastosowania jest fakt, że jest to produkt całkowicie naturalny.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0 (z 0 głosów)