Pages Menu
Categories Menu

Napisany przez dnia Wrz 21, 2017 w Nowości | 0 komentarzy

Axitech.pl – panele szklane do kuchni i łazienek

Axitech.pl – panele szklane do kuchni i łazienek

Panele szklane to nowoczesny materiał wykończeniowy stworzony z myślą o pomieszczeniach, które są narażone na stały kontakt z wilgocią i podatne na zabrudzenia. Umieszczone na ścianie szkło skutecznie ochroni ją przed zniszczeniem związanym z działaniem wody lub innych cieczy. Dodatkowo szklane panele podwyższą standard estetyczny pomieszczenia, sprawiając, że to nabierze oryginalnego charakteru.

Panele szklane w sklepie Axitech.pl

Sklep internetowy Axitech.pl to lider na rynku paneli szklanych do mieszkań. W ofercie firmy znajdują się wysokiej klasy szklane panele o różnej stylistyce – zarówno gładkie, jak i dekoracyjne, fotograficzne. Produkowane przez Axitech.pl szkło cechuje wysoka odporność na zniszczenia oraz doskonałe wykończenie. Panele są łatwe w czyszczeniu i doskonale się prezentują, będąc jednocześnie funkcjonalnym i estetycznym dodatkiem do mieszkania. Dostępne w wielu wzorach i kolorach mogą zostać w pełni spersonalizowane i dopasowane do stylistyki pomieszczenia, w którym mają zostać umieszczone.

Dekoracyjne panele Axitech.pl – zdjęcia na szkle

Szczególnym atutem oferty sklepu internetowego Axitech.pl są panele szklane dekoracyjne. Umieszczone na nich fotografie zapewniają wnętrzu efektowne wykończenie, stając się głównym elementem dekoracyjnym pomieszczenia. Zdjęcia na szkle dostępne są w wielu motywach, od klasycznych widoków na miasto, przez naturalne krajobrazy, po wzory abstrakcyjne. Dzięki zróżnicowaniu wzorów i kolorystyki szyba do kuchni czy łazienki może zostać idealnie dopasowana do charakteru wnętrza. Co więcej, firma oferuje także możliwość przygotowania paneli szklanych na podstawie wybranego przez klienta zdjęcia, co stanowi gwarancję oryginalności i niepowtarzalnego stylu wnętrza.

W jakich pomieszczeniach sprawdzą się szklane panele?

Panele szklane są najczęściej stosowane w kuchniach i łazienkach ze względu na swoje właściwości, które sprawiają, że w pomieszczeniach narażonych na wilgoć stają się niezwykle funkcjonalne. Zdjęcia na szkle są doskonałą alternatywą dla klasycznych kafelek. Zapewniają ochronę przed wnikaniem w ścianę cieczy oraz przed zabrudzeniami, ale są znacznie łatwiejsze w czyszczeniu. Szybę wystarczy spryskać płynem do okien i przetrzeć, żeby odzyskała pierwotny wygląd. Co więcej, możliwość wyboru szyby z fotografią daje możliwość stworzenia unikalnego wnętrza, które będzie niezwykle efektowne i bardzo oryginalne.

Zobacz też: Zdjęcia na szkle | Axitech.pl | http://axitech.pl/panele-szklane.html

VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0 (z 0 głosów)